top of page

PLASTIKUST JA PUIDUST KAUBAALUSED, EUROALUSED

Kvaliteetsed ja vastupidavad kaubaalused aitavad saadetist turvaliselt ja mugavalt transportida ning efektiivselt hoiustada. Pakenditööstus OÜ-st leiad standardmõõtudes sertifitseeritud kaubaalused levinud EUR suurustes, erineva kandevõime ja töötlusega. Pakenditööstuse valikus on plastikust ning puidust kaubaalused.  Plastikust kaubaalused on väga töökindlad, korduvalt kasutatavad, libisemisvastase pinnatöötlusega. Samuti on Pakenditööstuse valikus taaskasutatavad/kasutatud puidust kaubaalused. Eriti vajaminevad kuumtöödeldud ja kuumtöötlemata puidust uued kaubaalused nii standardmõõtudes kui ka vastavalt kliendi mõõtudele ja soovidele.
Kaubaalused on testitud ISO standardkoormustega, omavad stabiilset ning ühtlast pinnajaotust. Kvaliteetsed plastikust euroalused ehk kaubaalused on kergesti virnastatavad ja hooldatavad, löögikindlad ja nende kuluvustegur on väga minimaalne. Võrreldes puidust kaubaalusega on plastikust kaubaalusel parem kaalutaluvus ja materjal on kordades stabiilsem. Eelkõige on kaubaalused kauba transpordiks ja ladustamiseks mõeldud aga head fantaasiat kasutades on nende kaubaaluste kasutusotstarve kordades suurem ja pakub palju kasutusvõimalusi. Kaubaaluste müük on Pakenditööstusele oluline tootegrupp, meie ladu on selleks suurpärane näide, kuidas ladustada kaupa erinevate kaubaalustega.

EUROALUSED

Euroaluste standardmõõdud on 800 x 1200 mm (31,50 x 47,24 tolli). Kvaliteedistandardid: EPAL-i toodetud euroalused läbivad ranged kvaliteedikontrolli meetmed. EPAL-sertifikaat tagab, et kaubaalused vastavad konkreetsetele ehitus-, materjalide- ja töötlemismeetodite kriteeriumidele. See sertifikaat tagab teatud kvaliteedi ja vastupidavuse. ISPM 15 vastavus: Sarnaselt teistele rahvusvahelises kaubanduses kasutatavatele puidust alustele peavad euroalused vastama rahvusvahelistele fütosanitaarmeetmete standarditele nr 15 (ISPM 15). Selle nõude eesmärk on vältida kahjurite ja haiguste levikut, reguleerides puidust pakkematerjalide töötlemist. EPAL-i logo: EPAL-litsentsiga euroalustel on EPAL-i logo, mis sisaldab EPAL-i kaubamärki ja konkreetset registreerimisnumbrit. Logo tähistab vastavust EPAL standarditele ja tagab, et kaubaalus on osa ametlikust euroaluste kogumist. Taastamine ja taaskasutus: euroaluste kahjustatud komponente saab asendada, pikendades kaubaaluse eluiga. EPAL julgustab taastamist ja taaskasutust, et edendada puidualuste jätkusuutlikkust. Käsitsemine ja automatiseerimine: Euroaluste standardmõõtmed muudavad need hästi sobivaks automatiseeritud käsitsemissüsteemide jaoks, nagu kahveltõstukid, konveierid ja kaubaaluste masinad. See ühilduvus suurendab tõhusust ladudes ja transportimise ajal. Vahetussüsteem: euroalused on sageli osa kaubaaluste vahetussüsteemist, kus kasutajad saavad vahetada kasutatud kaubaaluseid uute või remonditud kaubaaluste vastu. See süsteem aitab säilitada kvaliteetsete kaubaaluste järjepidevat tarnimist logistikaahelas. Euroalused mängivad Euroopa tarneahelas üliolulist rolli, pakkudes usaldusväärset ja standardiseeritud platvormi kaupade transportimiseks ja ladustamiseks. Kvaliteedistandarditest kinnipidamine ja euroaluste laialdane tunnustamine aitavad kaasa nende populaarsusele ja tõhususele logistikaoperatsioonides kogu Euroopas.

Euroaluste nõuded: kaubaalused peavad olema kuumtöödeldud ja kandma vastavat ISPM 15 märki; alused peavad olema puhtad, ei tohi olla nähtavaid jälgi mustusest ega kemikaalidest (liimid, värvid, õlid); euroalustel ei tohi olla jälgi elusatest ega surnud puidukahjuritest; euroaluse lauad ei tohi olla mädanenud ega hallitanud; ristipraod laudades ei ole lubatud; kui kaubaaluse laud on katki, siis on see lubatud ainult juhul kui selle välisküljel ei ole näha rohkem kui ühte naela või naelajälge. Kui kahjustus on väljaspool naelutusala, siis ei tohi olla kahjustuse pikkus rohkem kui 88 mm; pragunenud kuubik ei ole lubatud kui on näha rohkem kui ühte naela või naelajälge; 

Peamised euroaluste mõõdud: 400 x 600 mm; 600 x 800 mm; 800 x 1200 mm; 900 x 1200 mm; 1000 x 1200 mm; 1050 x 1150 mm; 1080 x 1180 mm; 1200 x 1200 mm; sertifitseeritud  EUR / EPAL 800 x 1200 mm; sertifitseeritud  FIN  1000 x 1200mm

PLASTIKUST KAUBAALUSED

Plastalused on teatud tüüpi plastmaterjalidest valmistatud kaubaalused ning neid kasutatakse kaupade transportimiseks ja ladustamiseks erinevates tööstusharudes. Erinevalt traditsioonilistest puidust kaubaalustest pakuvad plastikust kaubaalused selgeid eeliseid vastupidavuse, hügieeni ja korduvkasutatavuse osas. 

Materjal: kõrge tihedusega polüetüleen (HDPE): HDPE on tavaline materjal, mida kasutatakse plastikust kaubaaluste valmistamiseks. See tagab vastupidavuse, vastupidavuse kemikaalidele ja sobib korduvkasutamiseks. Polüpropüleen (PP): teine kaubaaluste jaoks kasutatav plastmaterjal on polüpropüleen, mis pakub head tugevust ja löögikindlust.

Eelised: vastupidavus - plastikust kaubaalused on vastupidavad niiskusele, putukatele ja seentele. Need ei purune, ei pragune ega kõverdu, tagades puidust kaubaalustega võrreldes pikema eluea. Hügieen: plastaluseid on lihtne puhastada ja desinfitseerida, mistõttu need sobivad rangete hügieeninõuetega tööstusharudesse, nagu farmaatsia- ja toiduainetööstus. Plastikust kaubaalused on tavaliselt puidust kaubaalustega võrreldes ühtlasema suuruse ja kaaluga, mis aitab kaasa prognoositavamale ja tõhusamale logistikaoperatsioonile. Kujundus ja mõõdud: plastikust kaubaalused on erineva kujunduse ja suurusega, et rahuldada erinevaid tööstuse vajadusi. Levinud suurused sisaldavad nii standard- kui ka euromõõtmeid. Mõned plastikust kaubaalused on parema ventilatsiooni tagamiseks avatud võrega, samas kui teistel on stabiilsuse ja puhastamise hõlbustamiseks kindel pind. Kandevõime: plastikust kaubaalused on saadaval erineva kaaluga, alates kergetest kuni raskeveosteni. Kujundus ja materjali tugevus aitavad kaasa nende kandevõimele. Kulude kaalutlused: tavaliselt on plastaluste eelkulu võrreldes puidust kaubaalustega kõrgem. Kuid nende pikem eluiga ja korduvkasutatavus võivad selle esialgse investeeringu aja jooksul kompenseerida. Rahvusvahelised standardid: plastikust kaubaalused peavad vastama rahvusvahelistele standarditele, eriti kui neid kasutatakse ülemaailmsetes tarneahelates. See võib hõlmata selliste eeskirjade järgimist nagu puitaluste ISPM 15. Plastikust kaubaalused on kogunud populaarsust tööstusharudes, kus puhtus, vastupidavus ja korduvkasutatavus on kriitilised tegurid. Plast- ja puidualuste valik sõltub sageli rakenduse spetsiifilistest vajadustest, tööstusest ja tarneahela logistilistest nõuetest.

Loe kaubaalustest lähemalt Pakenditööstus OÜ uudistest.
Vaata lisaks Pakenditööstuse 
YouTube kanalit.

Külasta samuti Pakenditööstus OÜ tütarettevõtte Pakendi OÜ kodulehte.

 

Pakenditööstus OÜ müüb erinevaid pakkematerjale, plastikust kaubaaluseid, valmistab pakendeid ja lainepapptooteid

ERMO VELTSON

Müügijuht
+372 56887782
ermo@pakenditoostus.ee

Pakenditööstus OÜ pakkematerjalide ja plastikust kaubaaluste müük
Pakenditööstus OÜ müüb erinevaid pakkematerjale, plastikust kaubaaluseid, valmistab pakendeid ja lainepapptooteid
Pakenditööstus OÜ müüb erinevaid pakkematerjale, plastikust kaubaaluseid, valmistab pakendeid ja lainepapptooteid
Pakenditööstus OÜ müüb erinevaid pakkematerjale, plastikust kaubaaluseid, valmistab pakendeid ja lainepapptooteid
Pakenditööstus OÜ müüb erinevaid pakkematerjale, plastikust kaubaaluseid, valmistab pakendeid ja lainepapptooteid
Pakenditööstus OÜ müüb erinevaid pakkematerjale, plastikust kaubaaluseid, valmistab pakendeid ja lainepapptooteid
Pakenditööstus OÜ müüb erinevaid pakkematerjale, plastikust kaubaaluseid, valmistab pakendeid ja lainepapptooteid
Pakenditööstus OÜ müüb erinevaid pakkematerjale, plastikust kaubaaluseid, valmistab pakendeid ja lainepapptooteid

TUGEVAST
PLASTIKUST

KERGESTI
VIRNASTATAVAD

KÕRGE
KVALITEEDIGA

HEA LÖÖGIKINDLUS

EURO SUURUSTES

KERGE HOOLDADA

VÕIMEKAS KAALUTALUVUS

bottom of page