top of page

KILED, PAKKEKILED, KOTID

KILE, PAKKEKILE oma paljudes versioonides on universaalne materjal, millel on tuhandeid kasutusviise. Kattekile kaitseb toodet niiskuse, mustuse ja tolmu eest ning katab ükskõik kui suure või keerulise kujuga eseme. Toote kaitsmine kilega aitab seda paremini käsitseda ja laadida ning kaitseb pakendit kulumise või vigastuste eest.
Kile on asendamatu abimees ehitusel, kaubanduses, tootmises, toidu-, kosmeetika ja metsatööstuses või agronoomias. Pakume kilesid nii käsitsi kui masinal pakkimiseks. Erineva venivusvõimega masinkiled sobivad erinevatesse pakkemasinatesse ning aitavad pakkida kiirelt ära ka suuri ja keerulisi esemeid nagu mööbel või ehitusmaterjalid. Pakenditööstus OÜ valikus on erineva tugevusega puidukattekiled, aurutõkkekiled, termokahanevad ja pingutavate omadustega kiled.
Kauba kaitsmiseks vibratsiooni ja kukkumise vastu on lahenduseks erinevas suuruses mullikiled. Erinevat värvi kiled, üha rohkem huvitavad Pakenditööstuse kliente ka taaskasutatavatest materjalidest või biolagunevate omadustega kiled.
KÄSIKILED: käsikilet kasutatakse kaubaaluste käsitsi kiletamiseks ja fikseerimiseks, et tagada toodangu ilmastikukindlus, transpordivalmidus ning kaitse muude kahjustuste ja määrdumise eest. Meie valikus on venitatavad erineva laiustega ja paksustega
 kilelindid (812, 15, 17, 20 ja 23 my).
MASINKILED: Pakenditööstus OÜ on Trioworld eelvenivusega kilede esindaja Eestis. Trioworld Infinity on uue generatsiooni masinakile aluste pakkimiseks: suurim venivus aitab hoida kulud madalad ja säästa loodust; annab pakkimisel tugeva rebimis- ja torkekindluse; suurepärased kleepuvus- ja libisemisomadused; hoiab alused stabiilsena ja ei lase neil omavahel kokku kleepuda; sobib ka toiduainetööstustele. Pakkekiledest on suure populaarsuse võitnud õhemad (see on suureks eeliseks ja tugevuseks), kuid väga hea eelvenitusvõimalusega masinpakkekile, tööstusettevõtete peamine pakkematerjal.
PCR masinpakkekile on veniv ja suure jõudlusega kile taaskasutatud materjalist. See sisaldab üle 60% ringlussevõetud sisu, millest vähemalt 51% on PCR (tarbijajärgselt taaskasutatud). See veniv kile on keskkonnasõbralik alternatiiv ja vähendab süsiniku jalajälge.

MULLIKILED: Pakenditööstus OÜ pakub mullikilet (bubble wrap) nii rullis kui ka lehtedena. Mullikile on kahekihiline, mitmekülgne ja seda on lihtne kasutada. Mullikile on kerge, efektiivne pehmendusmaterjal. Lisaks ka tugev, keevitatav, rebenemis-, tolmu- ja veekindel. Mullikile sobib kasutamiseks kaupade transpordiks pakendamisel, kolimisel, õrnade esemete säilitamisel ja täitematerjalina. Mullikile  värvitoonid on valge ja sinine.
KATTEKILED: perforeeritud, kiled on nii rullis kui lehtedena (sukkade ja poolsukkadena), värvitoonilt must ning läbipaistev. 
AURUTÕKKEKILED: kilematerjal koosneb kolmest kihist: põhikihist, milleks on polüetüleenribadest koosnev armatuurvõrk, ning kahest välimisest kihist, mis on valmistatud polüetüleenkilest. Armatuurvõrk annab kilematerjalile tugevuse, kahepoolne lamineerimine, aga tagab tema hüdroisoleerivad omadused ja aurupidavuse. Aurutõkkekile on ettenähtud aurubarjääri loomiseks siseruumides ning soojusisolatsiooniks kald- ja lamekatuste puhul ning objekti välisseintel. Aurutõkkekile on rullis, värvitoonilt valge ja sinine.
HDPE KILED: kuna valdkond on ääretult lai ja mahukas on HDPE kilesid erinevates variatsioonides, ka antistaatilised ja lisaks erinevates värvitoonides.
TERMOKAHANEVAD KILED: kile tõmbub ümber toote spetsiaalses masinas temperatuuri mõjul. Polüolefiin termokile ei erita pakendamise käigus ärritavaid aure. Rullis on termokile poolsukana ehk pooleks voldituna. Pakenditööstus OÜ pakub ka lisaks trükiga termokilet. Polüolefiin (PO) termokahanev kile on läikiv, painduv ja vastupidav kergetele torgetele, seetõttu on termokile sobilik ajakirjade ja kaupade müügiks kiletamisele. Polüolefiinkile on sobilik ka toidu pakendamiseks. 
OPP JA CPP (CAST) KILED: 
Polüpropüleen on majanduslikult oluline pakkematerjal, millel on väga palju kasutusalasid. Eristatakse OPP ja CCP polüpropüleenkilet. CCP on plastilisem, pehmem ja peab rebenemisele paremini vastu kui OPP. Tugev vastupidavus mehaanilistele kahjustustele võimaldab toota kõrgkvaliteetseid mikro- ja makroperforatsioone. CPP kilepakendid peavad väga hästi vastu nurkade survele, seetõttu sobib CCP nurgeliste, suurte ja raskete esemete pakendamiseks.
PUIDUKATTEKILED: värvitoonilt must/valge (ühelt poolt valge ja teiselt poolt must), puidukattekile on rullis nn poolsukana ehk pooleks voldituna. Sobib puidukoormate, puitdetailide ja saematerjali katmiseks ning kaitseks ilmastikutingimuste eest. 

KOTID Pakenditööstus OÜ valikust leiad paberkotid, kilekotid, tugevad plastikkiudkotid, sangadega kotid, akende või sulguritega kotid, korduvsuletavad kotid, keskkonnasõbralikud, biolagunevad ja taaskasutatavatest materjalidest valmistatud kotid.
PABERKOTID: erinevast materjalist paberkotid on mugav ja soodne viis pakendada toidu-, tööstus- või esmatarbekaupa. Värvitoonilt valged ja pruunid ning erinevate sangadega ja ilma sangadeta paberkotid. Samuti aknaga paberkotid. Pakenditööstus pakub vastavalt kliendi soovile (logo, tekst, pilt jne) paberkottidele trükiteenust. Paberkotid on vastupidavad, õhku läbilaskvad ja keskkonnasõbralikud.
KILEKOTID: kõikvõimalikud kilekotid, nii särkkotid, tugevdusega sangadega kotid jne.
PP-KOTID, BIG BAG`D: olüpropüleen kangas on väga kerge ja vett tõrjuv materjal, olles samas ka nö. hingav. Materjal on kergesti puhastatav ja vastupidav. BigBag sobib hästi sügisesteks viljakoristus ja lehekoristustöödeks ning ehitusjäätmete transpordiks. Kotil on kaks sanga üleval servas ja sirge põhi. Pakenditööstus OÜ pakub PP-kottidele vastavalt kliendi soovile (logo, tekst, pilt jne) trükiteenust. 
VAAKUMKOTID: sobilikud toiduainetele, struktuurilt mõlemalt küljelt siledad, ilma õhukanaliteta. Vaakumkottide kasutamiseks on vajalik vaakummasin, mis tekitab kotti vaakumi ja sulgeb koti ääre sulatades.
MINIGRIP KOTID: kilekottidel on ääres sulgur, millega saab kilekotti mitmeid kordi sulgeda ja avada. Sulguriga korduvalt suletavad kilekotid sobivad väga mitmel alal kasutamiseks, esemete kaitseks ilmastikumõjude eest, toodete müügipakenditeks, esemete eraldamiseks ja toiduainete säilitamiseks.

Loe pakkekiledest lähemalt Pakenditööstus OÜ uudistest.
Vaata lisaks Pakenditööstuse 
YouTube kanalit.
Külasta samuti Pakenditööstus OÜ tütarettevõtte Pakendi OÜ 
kodulehte.

Pakenditööstus OÜ müüb erinevaid pakkematerjale, kile, valmistab pakendeid ja pakendab

INDREK PAJUSTE

Müügijuht
Põhja-Eesti
+372 56479807
indrek@pakenditoostus.ee

Pakenditööstus OÜ müüb erinevaid pakkematerjale, kile, valmistab pakendeid ja pakendab

ERMO VELTSON

Müügijuht
Põhja-Eesti
+372 56887782
ermo@pakenditoostus.ee

Pakenditööstus OÜ-pakendite valmistamine ja tootmine, pakkematerjalide müük-Margus Jõenurm

MARGUS JÕENURM

Müügijuht
Põhja- ja Kesk-Eesti
+372 58668115

margus.joenurm@pakenditoostus.ee

Pakenditööstus, pakendite valmistamine ja lainepapptooted

MARGUS TAMM

Müügijuht
Lõuna-Eesti 
+372 5216797
margus@pakenditoostus.ee

Pakenditööstus, pakendid, pakendite valmistamine ja lainepapp, trükiteenused

BRUNO MAIDE

Müügijuht
Lääne-Eesti
+372 53414595
bruno@pakenditoostus.ee

Pakenditööstus OÜ müüb erinevaid pakkematerjale ja toodab erinevaid lainepapist tooteid ning pakub trükiteenuseid, kiled ja kotid
Pakenditööstus OÜ müüb erinevaid pakkematerjale, kile, valmistab pakendeid ja pakendab, kiled ja kotid

ERINEVAD LAIUSED

Pakenditööstus OÜ müüb erinevaid pakkematerjale, kile, valmistab pakendeid ja pakendab

TUGEVUSED VENIVUSED

Pakenditööstus OÜ müüb erinevaid pakkematerjale, kile, valmistab pakendeid ja pakendab

ERINEVAD OTSTARBED

Pakenditööstus OÜ müüb erinevaid pakkematerjale, kile, valmistab pakendeid ja pakendab

VASTUPIDAVAD TÖÖKINDLAD

Pakenditööstus OÜ müüb erinevaid pakkematerjale, kile, valmistab pakendeid ja pakendab

KÕRGE KVALITEEDIGA

Pakenditööstus OÜ müüb erinevaid pakkematerjale, kile, valmistab pakendeid ja pakendab

MASIN-
KASUTUSEKS

Pakenditööstus OÜ müüb erinevaid pakkematerjale, kile, valmistab pakendeid ja pakendab

KÄSI-
KASUTUSEKS

bottom of page