top of page

PAKENDAMINE

PAKENDITÖÖSTUS PAKENDAB KÕIK ÄRA - MEILT SAAB KÕIK PAKENDAMISTEENUSED
 MIDA OSKAD SOOVIDA

PAKENDAMINE ON TEENUSTE KOGUM, kus iga komponent annab panuse lõpptulemuse kvaliteeti. Leiame head lahendused kõikidele pakendamise soovidele ja muredele. Sagedasemad pakendamise täisteenuse osad on: käsikomplekteerimine, sisumaterjalid, sildistamine, kiletamine/termokiletamine, köitmine, voltimine, vormimine, kleebistamine, markeerimine, kaalumine, loendamine, pakendamine pakenditesse, pakendite pakkimine kaubaalustele, transpordiks ettevalmistamine. Töötame välja teie vajadustest ja toote omadustest lähtuva pakendamise protsessi. Igale brandile on pakend ja viis kuidas see on pakendatud väga olulise tähtsusega, emotsioon ja tunne mida pakendist saadakse on tootele lisaväärtus. 

ERINEVAD PAKENDAMISE VÕIMALUSED: ajakirjade ja raamatute pakendamine; reklaammaterjalide komplekteerimine; kampaaniamaterjalide käsikomplekteerimine; ilutoodete ning kosmeetikatoodete pakendamine ja kiletamine; erinevate sisumaterjalide ja tootenäidiste lisamine; erinevate kingituste komplekteerimine ja pakendamine; toodete termokiletamine; e-poe toodete komplekteerimine, sildistamine, otsepostituste ettevalmistus ja pakendamine; lisaks komplekteerimise ja pakendamise erilahendused.

PAKENDAMISTEENUSE OLULISED TEGURID:
KOHANDAMINE
hea pakendamisteenus pakub erinevaid kohandamisvõimalusi, et kohandada pakendilahendusi konkreetsetele tootenõuetele ja kaubamärgi identiteedile.

JÄTKUSUUTLIKKUSuuenduslikud pakenditeenused keskenduvad sageli keskkonnasõbralikele valikutele, kasutades säästvaid materjale ja tavasid, et minimeerida ökoloogilist jalajälge.

KUJUNDUS JA DISAINtehke koostööd disainimeeskonnaga, kes suudab luua visuaalselt atraktiivse ja funktsionaalse pakendi, mis sobib teie kaubamärgiga.

MATERJALIDE TUNDMINEoleme kogenud pakendamisteenuse pakkuja. Mõistame ja tunneme erinevaid materjale ja oskame soovitada toote jaoks parimaid valikuid, võttes arvesse selliseid tegureid nagu vastupidavus, hind ja keskkonnamõju.

TESTIMINE JA KVALITEEDI TAGAMINE: pakendamisteenused, mis viivad läbi pakendikujunduse testimise, tagavad, et pakend ei näe mitte ainult hea välja, vaid kaitseb teie toodet tõhusalt ka transportimise ja ladustamise ajal.

UUENDUSLIKUD LAHENDUSEDpakume pakendamisteenuseid, mis sisaldavad uuenduslikke funktsioone, nagu interaktiivsed elemendid või nutikad pakendamistehnoloogiad, et parandada ja täiendada kliendikogemust.

TARNEAHELA INTEGREERIMINEpakendamisteenused, mis mõistavad teie tarneahela protsesse ja ühilduvad nendega, aitavad kaasa sujuvamale ja tõhusamale pakendamise töövoole.

RAHVUSVAHELINE ULATUSkui olete rahvusvaheliselt esindatud,  pakume pakendamisteenuseid, mis vastavad ülemaailmsetele saatmisnõuetele ja eeskirjadele.

KLIENDITUGIvastutulelik ja abivalmis klienditoe meeskond on kogu pakendamisprotsessi käigus vajalike probleemide või muudatuste lahendamisel ülioluline.

PIKAAJALINE TÖÖKOGEMUSpakume pakendamisvaldkonnas professionaalseimat  pakendamisteenust.

KULUSÄÄSTLIKUD LAHENDUSED: kuigi innovatsioon on oluline, peab hea pakendamisteenus pakkuma ka kuluefektiivseid lahendusi, mis aitavad tasakaalustada kvaliteeti eelarvepiirangutega.

POSITIIVNE KLIENDI TAGASISIDEmeil on head arvustused ja iseloomustused pakendamisteenust kasutanud ettevõtetelt, hindame klientide rahulolu ja teenuse kogemust.

Loe lisaks Pakenditööstus OÜ uudistest.

Vaata lisaks Pakenditööstuse YouTube kanalit.

Külasta samuti Pakenditööstus OÜ tütarettevõtte Pakendi OÜ kodulehte.

Pakendamisteenus ja pakendamine

TIINA ARRO

Müügijuht
 
+372 5230219
 tiina@pakenditoostus.ee

Pakendamisteenus ja pakkematerjalid

ANNELI MIIL

Pakendamine
+372 56209764
anneli@pakenditoostus.ee

Pakendamine ja pakendamisteenused
Pakenditööstuse ikoonid-pakenditööstus oü-pakendite valmistamine ja müük

IDEE

Pakendi-lõikamine-ikoon-pakendamine

LÕIKAMINE

Pakenditööstuse ikoonid-pakenditööstus oü-liimimine-pakendite valmistamine ja pakenditele

LIIMIMINE

Pakenditööstus OÜ pakendid, pakend

VORMIMINE

Pakenditööstuse ikoonid-pakenditööstus oü-pakendid-teibid ja kiled

VOLTIMINE

Pakenditööstus OÜ pakendamine, pakendite tootmine, pakendid

PAKENDAMINE

ÜLEANDMINE

bottom of page