top of page

PAKENDITE VALMISTAMINE

PAKENDITÖÖSTUS VALMISTAB KÕIK PAKENDID - MEILT SAAB KÕIK PAKENDID

 MIDA OSKAD SOOVIDA

PAKENDITE VÄLJATÖÖTAMINE JA TOOTMINE on meie igapäevane tegevus. Loome kliendiga koostöös pakendi prototüübi, võttes arvesse pakendatava toote iseärasusi ning nähes ette võimalikke seiklusi, millesse pakend sattuda võib. Saame aru, et pakend on tootele transpordil kindluseks ning samal ajal ka oluliseks brändi väärtuste kandjaks poeriiulil või tarbija koduuksel. Kvaliteetne pakend jätab hea mulje, on funktsionaalne, pakub kaitset transpordil ning hoiab ladustamisel ruumi kokku. Pakenditööstus OÜ eesmärgiks on olla piisavalt paindlik, et pakkuda mõistliku hinnaga nii paari üksikpakendi valmistamist kui ka kümnetesse tuhandetesse ulatuvate tiraažide masstootmist. Meil on olemas täppisinstrumendid, et valmis teha kõige pisemad ja detailirohkemad pakendid. Leiame soovitud võimaluse ja lahenduse, et pakendada suuremõõtmelised tooted mugavalt ja turvaliselt. Igale brandile on pakend väga olulise tähtsusega, emotsioon ja tunne mida pakendist saadakse on tootele lisaväärtus. 

PAKENDI VALMISTAMISE ERINEVAD ETAPID: pakendi idee/kavandi koostamine või kliendi olemasoleva kavandi järgi pakendi tootmine; pakendi projekti koostamine, sobiva materjali valimine ja prototüübi valmistamine; trükilahenduse ja tootmislahenduse koostamine; trükilahenduse ja tootmislahenduse koostamine; pakendi testimine ja vajaminevate muudatuste läbiviimine.

ERINEVAD PAKENDID: kastid, karbid, müügipakendid, kinkepakendid, transpordipakendid, tootepakendid, paberkotid, pakendiümbrised, aluseümbrised. 
Pakenditööstus OÜ põhilisem ja enim toodetud pakend on just lainepapist. Nagu alati on ka lainepapist pakendil mitu nime mida teatakse kasutada: pappkast, pappkarp ja isegi pruun kast.


PAKENDI KUJUNDAMISEST LÄHEMALT: 
FUNKTSIONAALSUS
: pakendamise peamine eesmärk on kaitsta toodet transportimise, ladustamise ja käsitsemise ajal. See peaks olema vastupidav ja praktiline, et toode jõuaks tarbijani optimaalses seisukorras.
ESTEETIKA: pakendi visuaalne atraktiivsus on tarbijate meelitamiseks hädavajalik. Värvid, fondid, graafika ja üldine disain peaksid vastama kaubamärgi identiteedile ja toote positsioneerimisele turul.
INFORMATIIVSUS: pakend toimib suhtlusvahendina. See peaks sisaldama olulist teavet toote kohta, sealhulgas koostisosi, kasutusjuhiseid ja muid asjakohaseid üksikasju. Selge ja lühike teave on võtmetähtsusega.
ERGONOOMIKA: pakend peaks olema kasutajasõbralik. Lihtne avamine, taassuletavus ja mugavus aitavad kaasa positiivsele tarbijakogemusele.

Loe lähemalt pakendite valmistamisest Pakenditööstus OÜ
uudistest.
Vaata lisaks Pakenditööstuse 
YouTube kanalit.
Külasta samuti Pakenditööstus OÜ tütarettevõtte Pakendi OÜ 
kodulehte.

Pakendite tootmine ja müük, pakkematerjalid

TIINA ARRO

Müügijuht
 
+372 5230219
 tiina@pakenditoostus.ee

Ants Viirmaa-Pakenditööstus OÜ

ANTS VIIRMAA

Müügijuht
+372 5015958
ants@pakenditoostus.ee

Pakenditööstus OÜ valmistab lainepapist pakendeid, kaste ja karpe
Pakenditööstus OÜ valmistab erinevaid pakendeid ja lainepapist karpe ja kaste

IDEE/
LAHENDUS

Pakenditööstus OÜ müüb erinevaid pakkematerjale ja valmistab pakendeid, lainepapptooted

TOOTE
KAVAND

Pakenditööstus OÜ müüb erinevaid pakkematerjale ja valmistab pakendeid, karpe

TASAPIND-
TRÜKK

Pakenditööstus OÜ pakub pakkematerjale, valmistab pakendeid ja müüb lainepappkaste ja karpe

TASAPIND-
LÕIKUS

Pakenditööstus OÜ müüb pakkematerjale, pakendeid ja pakub erinevaid trükiteenuseid

TOOTE 
TIRAAŽ

Pakenditööstus OÜ pakendab ja pakub lainepapptooteid

TOOTE VALMIMINE

Pakenditööstus OÜ pakub erinevaid pakkematerjale ja valmistab pakendeid ja pakub trükiteenuseid

TOOTE ÜLEANDMINE

bottom of page