top of page

TRÜKITEENUSED

PAKENDITÖÖSTUS TRÜKIB KÕIK ÄRA - MEILT SAAB KÕIK TRÜKISED MIDA OSKAD SOOVIDA

TRÜKI- JA PRINTIMISMAAILM on täis võimalusi, kuid samas nõuab ka põhjalikku teadmistepagasit, et tagada trükiste kvaliteetne valmistamine. PAKENDITÖÖSTUS OÜ on astunud sammu kaugemale, pakkudes mitmekülgseid trüki- ja printimisteenuseid, mis teevad trükiste tellimise lihtsaks, kiireks ja muretuks kogemuseks. PAKENDITÖÖSTUS OÜ spetsialistid ei ole mitte ainult trükimaailma asjatundjad, vaid ka kirglikud oma ala professionaalid. Artiklis avame uksed trükimaailma, rääkides digitrükist, offsettrükist, laiformaattrükist ja muudest tehnoloogiatest, mis võimaldavad pakkuda mitmekülgseid ja kvaliteetseid trükiteenuseid. 

Iga trükise tellimus on unikaalne ja vajab individuaalset lähenemist. PAKENDITÖÖSTUS OÜ-l on mitte ainult suuremahuline trükivõimekus, vaid ka äärmiselt operatiivne tööprotsess. Spetsialistid kasutavad uusimat tehnoloogiat, sealhulgas digitrükki, mis võimaldab kiiret ja täpset trükiteenust, olgu tegemist kleebiste, pakendite või reklaamtrükistega. PAKENDITÖÖSTUS OÜ ei piirdu vaid trükiste valmistamisega. Lisaks trükiteenustele pakutakse ka trükise voltimist, klamberkötet, liimköidet ja palju muud. See tähendab, et klient saab tellida mitte ainult trükised, vaid ka nende viimistletud ja valmis vormis. 

Igale trükisele leidub PAKENDITÖÖSTUS OÜ-l vastav tehnoloogia ja lahendus. Olgu vajadus kleebiste, pakendite, reklaamtrükiste või infotrükiste järele, ettevõtte spetsialistid on varustatud teadmiste ja oskustega, et pakkuda parimaid lahendusi vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele. 

PAKENDITÖÖSTUS OÜ trükiteenused ei ole mitte ainult suuremahulised, vaid ka väga operatiivsed. Kiirus ei tähenda aga kvaliteedi langemist. Ettevõtte eesmärk on pakkuda operatiivset trükiteenust, säilitades samas kõrge kvaliteedistandardi. 

Spetsialistide kirg oma töö vastu tagab lõpptulemuseks väga hea kvaliteediga trükised. Kui otsid trükiteenuseid, mis on kiired, kvaliteetsed ja paindlikud, siis on PAKENDITÖÖSTUS OÜ Sinu usaldusväärne partner. Trükimaailma võlu ja valu ei pea olema Sinu mureks.

 

TRÜKITEENUSTE NING PRINTIMISTEENUSTE loetelu on mahukas ja mitmekülgne: 

KLEEBISED: kleebisetiketid, toote kleebised, eemaldatavad kleebised, põrandakleebised, akna- ja uksekleebised
PAKENDID: kastid, karbid, müügipakendid, kinkepakendid, transpordipakendid, tootepakendid, paberkotid, pakendiümbrised, aluseümbrised, pakendi prototüübid
REKLAAMTRÜKISED: visiitkaardid, reklaamalused, reklaamstendid, reklaamtahvlid, reklaamkuubikud, reklaamstendid, roll-up stendid, postrid, plakatid, bännerid, manuaalid, hinnakirjad, kaelakaardid, kaelarääkijad, lauarääkijad, lauakolmnurgad, lauamängud, kinkekaardid, kraabitavad kaardid, etiketid, parkimiskellad, lipurivid, popupid, piirdelindid, ukserääkijad, riiulirääkijad, displayd
INFOTRÜKISED JA TEABETRÜKISED: flaierid, voldikud, kataloogid, brošüürid, ajakirjad, bukletid, blanketid, kasutusjuhendid, kutsed, piletid, menüüd, kupongid, postkaardid, ümbrikud, kalendrid, dokumendikaaned, raamatud, töövihikud, õpikud, kirjaplokid, märkmeplokid, registraatorid

Loe trükiteenustest lisaks Pakenditööstus OÜ uudistest.

Vaata lisaks Pakenditööstuse YouTube kanalit.

Külasta samuti Pakenditööstus OÜ tütarettevõtte Pakendi OÜ kodulehte.

Trükiteenused ja trükiste valmistamine Pakenditööstus OÜ

TIINA ARRO

Müügijuht
 
+372 5230219
 tiina@pakenditoostus.ee

Ants Viirmaa-Pakenditööstus OÜ

ANTS VIIRMAA

Müügijuht
 
+372 5015958
 ants@pakenditoostus.ee

Pakenditööstus OÜ trükiteenused ja pakkematerjalide müük ning pakendite valmistamine
Pakenditööstus-print pdf, trükifail, pakendite valmistamine ja trükiteenused
Pakendi-digitrükk-pakend-ikoon
Pakenditööstus OÜ pakub erinevaid trükiteenuseid ja pakenditele trükk
Pakenditööstus OÜ müüb erinevaid pakkematerjale ja pakub trükiteenuseid, pakenditele trükk  ning lainepapptooteid
Pakenditööstus OÜ pakkematerjalide müük, erinevad trükiteenused ja pakenditele trükk
Pakenditööstus OÜ pakub erinevaid pakkematerjale ja trükiteenuseid
Pakenditööstus OÜ müüb erinevaid pakkematerjale, valmistab pakendeid lainepapist ja kartongist

TRÜKIFAIL

TRÜKK

LÕIKAMINE

VOLTIMINE

KÖITMINE

VALMIMINE

ÜLEANDMINE

bottom of page