top of page

Euroalused ja kaubaaluste nõuded

Eelkõige on kaubaalused kauba transpordiks ja ladustamiseks mõeldud aga head fantaasiat kasutades on nende kaubaaluste kasutusotstarve kordades suurem ja pakub palju kasutusvõimalusi. Kaubaaluste müük on Pakenditööstus OÜ-le oluline tootegrupp, meie ladu on selleks suurpärane näide, kuidas ladustada kaupa erinevate kaubaalustega. Kvaliteetsed ja vastupidavad kaubaalused aitavad saadetist turvaliselt ja mugavalt transportida ning efektiivselt hoiustada. Pakenditööstus OÜ-st leiad standardmõõtudes sertifitseeritud kaubaalused levinud EUR suurustes, erineva kandevõime ja töötlusega. Pakenditööstuse valikus on plastikust ning puidust kaubaalused.


Euroaluse standardmõõdud on 800 x 1200 mm (31,50 x 47,24 tolli).

Kvaliteedistandardid: EPAL-i toodetud euroalused läbivad ranged kvaliteedikontrolli meetmed. EPAL-sertifikaat tagab, et kaubaalused vastavad konkreetsetele ehitus-, materjalide- ja töötlemismeetodite kriteeriumidele. See sertifikaat tagab teatud kvaliteedi ja vastupidavuse. ISPM 15 vastavus: Sarnaselt teistele rahvusvahelises kaubanduses kasutatavatele puidust alustele peavad euroalused vastama rahvusvahelistele fütosanitaarmeetmete standarditele nr 15 (ISPM 15). Selle nõude eesmärk on vältida kahjurite ja haiguste levikut, reguleerides puidust pakkematerjalide töötlemist. 

EPAL-i logo: EPAL-litsentsiga euroalustel on EPAL-i logo, mis sisaldab EPAL-i kaubamärki ja konkreetset registreerimisnumbrit. Logo tähistab vastavust EPAL standarditele ja tagab, et kaubaalus on osa ametlikust euroaluste kogumist.

Taastamine ja taaskasutus: euroaluste kahjustatud komponente saab asendada, pikendades kaubaaluse eluiga. EPAL julgustab taastamist ja taaskasutust, et edendada puidualuste jätkusuutlikkust. 

Käsitsemine ja automatiseerimine: Euroaluste standardmõõtmed muudavad need hästi sobivaks automatiseeritud käsitsemissüsteemide jaoks, nagu kahveltõstukid, konveierid ja kaubaaluste masinad. See ühilduvus suurendab tõhusust ladudes ja transportimise ajal. Vahetussüsteem: euroalused on sageli osa kaubaaluste vahetussüsteemist, kus kasutajad saavad vahetada kasutatud kaubaaluseid uute või remonditud kaubaaluste vastu. See süsteem aitab säilitada kvaliteetsete kaubaaluste järjepidevat tarnimist logistikaahelas. Euroalused mängivad Euroopa tarneahelas üliolulist rolli, pakkudes usaldusväärset ja standardiseeritud platvormi kaupade transportimiseks ja ladustamiseks. Kvaliteedistandarditest kinnipidamine ja euroaluste laialdane tunnustamine aitavad kaasa nende populaarsusele ja tõhususele logistikaoperatsioonides kogu Euroopas.


Euroaluste nõuded:​ kaubaalused peavad olema kuumtöödeldud ja kandma vastavat ISPM 15 märki; alused peavad olema puhtad, ei tohi olla nähtavaid jälgi mustusest ega kemikaalidest (liimid, värvid, õlid); euroalustel ei tohi olla jälgi elusatest ega surnud puidukahjuritest; euroaluse lauad ei tohi olla mädanenud ega hallitanud; ristipraod laudades ei ole lubatud; kui kaubaaluse laud on katki, siis on see lubatud ainult juhul kui selle välisküljel ei ole näha rohkem kui ühte naela või naelajälge. Kui kahjustus on väljaspool naelutusala, siis ei tohi olla kahjustuse pikkus rohkem kui 88 mm; pragunenud kuubik ei ole lubatud kui on näha rohkem kui ühte naela või naelajälge


Peamised euroaluste mõõdud: 400 x 600 mm; 600 x 800 mm; 800 x 1200 mm; 900 x 1200 mm; 1000 x 1200 mm; 1050 x 1150 mm; 1080 x 1180 mm; 1200 x 1200 mm; sertifitseeritud  EUR / EPAL 800 x 1200 mm; sertifitseeritud  FIN  1000 x 1200 mm


Pakenditööstus OÜ pakub erinevaid pakendeid, karpe, paberkotte, pakendiümbriseid ja kaubaaluseid. Lisaks suurele trükitootmisele on ka Pakenditööstus OÜ uute ja suurte võimalustega laohoone omanik. Meil on mitmekülgsete võimalustega laoteenused ja laias valikus erinevaid e-poe pakendeid.


Loe lisaks pakkematerjalidest lähemalt Pakenditööstus OÜ uudistest.

Vaata kindlasti Pakenditööstuse YouTube kanalit.

Külasta samuti Pakenditööstus OÜ tütarettevõtte Pakendi OÜ kodulehte.


Recent Posts

See All

Opmerkingen


bottom of page